Produkte > POS > 4S-CON-SS-10MM
4S-CON-SS-10MM
4S-CON-SS-10MM POS
4S-CON-SS-10mm.pdf
Hersteller: POS
Category: Others LEDs Accessories
Description: LED tape connector; for tape-to-tape connection; 4A; 12V,24V
Mechanical mounting: cripming
Mounting: for ribbon cable
Application: for tape-to-tape connection
Type of LED accessories: LED tape connector
Tape width: 10mm
Maximum current: 4A
Max. operating voltage: 12V; 24V
auf Bestellung 39 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 39
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 4S-CON-SS-10MM POS
Category: Others LEDs Accessories, Description: LED tape connector; for tape-to-tape connection; 4A; 12V,24V, Mechanical mounting: cripming, Mounting: for ribbon cable, Application: for tape-to-tape connection, Type of LED accessories: LED tape connector, Tape width: 10mm, Maximum current: 4A, Max. operating voltage: 12V; 24V.