5-0SMDJ110A
5-0SMDJ110A Eaton - Electronics Division
eaton-5-0smdj-tvs-diode-power-esd-suppressor-data-sheet.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: TVS DIODE 110VWM 177VC SMC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AB, SMC
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: Telecom
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 28.3A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 110V
Supplier Device Package: SMC
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 122V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 177V
Power - Peak Pulse: 5000W (5kW)
Power Line Protection: No
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 5-0SMDJ110A Eaton - Electronics Division
Description: TVS DIODE 110VWM 177VC SMC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 28.3A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 110V, Supplier Device Package: SMC, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 122V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 177V, Power - Peak Pulse: 5000W (5kW), Power Line Protection: No.