Produkte > YENYO TECHNOLOGY > 5.0SMDJ43CA-A
5.0SMDJ43CA-A
5.0SMDJ43CA-A Yenyo Technology
5.0SMDJ%20SERIES%20A.pdf
Hersteller: Yenyo Technology
Description: TVS DIODE 43VWM 69.4VC DO214AB
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 72.05A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 43V
Supplier Device Package: DO-214AB (SMC)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 47.8V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 69.4V
Power - Peak Pulse: 5000W (5kW)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 14
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 5.0SMDJ43CA-A Yenyo Technology
Description: TVS DIODE 43VWM 69.4VC DO214AB, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 72.05A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 43V, Supplier Device Package: DO-214AB (SMC), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 47.8V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 69.4V, Power - Peak Pulse: 5000W (5kW), Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.