Produkte > SETSAFE | SETFUSE > 5.0SMDJ48CA-BX
5.0SMDJ48CA-BX
5.0SMDJ48CA-BX SETsafe | SETfuse
Hersteller: SETsafe | SETfuse
Description: TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESSION DI
Packaging: Bulk
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: Automotive, Telecom
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 64.7A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 48V
Supplier Device Package: DO-214AB
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 53.3V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 77.4V
Power - Peak Pulse: 5000W (5kW)
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 5.0SMDJ48CA-BX SETsafe | SETfuse
Description: TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESSION DI, Packaging: Bulk, Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Applications: Automotive, Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 64.7A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 48V, Supplier Device Package: DO-214AB, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 53.3V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 77.4V, Power - Peak Pulse: 5000W (5kW), Power Line Protection: No, Part Status: Active.