5.0SMDJ70A M6G
5.0SMDJ70A M6G Taiwan Semiconductor Corporation
5.0SMDJ%20SERIES_D2102.pdf
Hersteller: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: TVS DIODE 70VWM 113VC DO214AB
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AB, SMC
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Applications: Telecom
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 44.3A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 70V
Supplier Device Package: DO-214AB (SMC)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 77.8V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 113V
Power - Peak Pulse: 5000W (5kW)
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 5.0SMDJ70A M6G Taiwan Semiconductor Corporation
Description: TVS DIODE 70VWM 113VC DO214AB, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Applications: Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 44.3A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 70V, Supplier Device Package: DO-214AB (SMC), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 77.8V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 113V, Power - Peak Pulse: 5000W (5kW), Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote 5.0SMDJ70A M6G
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
5.0SMDJ70A M6G 5.0SMDJ70A M6G Hersteller : Taiwan Semiconductor 5.0SMDJ_SERIES_C1902-1605938.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 5000W, 81.9V 5% Unidirectional, TVS