Produkte > MICRO COMMERCIAL CO > 5.0SMLJ17CA-TP
5.0SMLJ17CA-TP
5.0SMLJ17CA-TP Micro Commercial Co
5.0SMLJ11A-5.0SMLJ400A(LSMC).pdf
Hersteller: Micro Commercial Co
Description: TVS DIODE 17VWM 27.6VC DO214AB
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AB, SMC
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 181A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 17V
Supplier Device Package: DO-214AB (SMC)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 18.9V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 27.6V
Power - Peak Pulse: 5000W (5kW)
Power Line Protection: No
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 5.0SMLJ17CA-TP Micro Commercial Co
Description: TVS DIODE 17VWM 27.6VC DO214AB, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 181A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 17V, Supplier Device Package: DO-214AB (SMC), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 18.9V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 27.6V, Power - Peak Pulse: 5000W (5kW), Power Line Protection: No.