500942T200DF2B
500942T200DF2B Cornell Dubilier Knowles
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 9400UF 200V SCREW CHAS
Tolerance: -10%, +50%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can - Screw Terminals
Polarization: Polar
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 95°C
Applications: General Purpose
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 95°C
Capacitance: 9400 µF
Voltage - Rated: 200 V
Produktbewertung abgeben
Technische Details 500942T200DF2B Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 9400UF 200V SCREW CHAS, Tolerance: -10%, +50%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - Screw Terminals, Polarization: Polar, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 95°C, Applications: General Purpose, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 95°C, Capacitance: 9400 µF, Voltage - Rated: 200 V.
Weitere Produktangebote 500942T200DF2B
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
500942T200DF2B 500942T200DF2B Hersteller : Cornell Dubilier - CDE Aluminium Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 9400uF 200V -10+50%