Produkte > SKYWORKS SOLUTIONS INC. > 500DDBA125M000ACH
500DDBA125M000ACH
500DDBA125M000ACH Skyworks Solutions Inc.
Si500D.pdf
Hersteller: Skyworks Solutions Inc.
Description: XTAL OSC XO 125.0000MHZ HCSL SMD
Packaging: Bag
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.157" L x 0.126" W (4.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: HCSL
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: 0°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±20ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 29.3mA
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Frequency: 125 MHz
Base Resonator: Crystal
Produktbewertung abgeben
Technische Details 500DDBA125M000ACH Skyworks Solutions Inc.
Description: XTAL OSC XO 125.0000MHZ HCSL SMD, Packaging: Bag, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.157" L x 0.126" W (4.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: HCSL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: 0°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±20ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 29.3mA, Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Frequency: 125 MHz, Base Resonator: Crystal.