Produkte > SKYWORKS SOLUTIONS INC. > 500SAAA25M2500ACFR
500SAAA25M2500ACFR
500SAAA25M2500ACFR Skyworks Solutions Inc.
Si500S.pdf
Hersteller: Skyworks Solutions Inc.
Description: XTAL OSC XO 25.2500MHZ CMOS SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.157" L x 0.126" W (4.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±10ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 24mA
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Part Status: Obsolete
Frequency: 25.25 MHz
Base Resonator: Crystal
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 500SAAA25M2500ACFR Skyworks Solutions Inc.
Description: XTAL OSC XO 25.2500MHZ CMOS SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.157" L x 0.126" W (4.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±10ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 24mA, Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Part Status: Obsolete, Frequency: 25.25 MHz, Base Resonator: Crystal.