Produkte > SKYWORKS SOLUTIONS INC. > 500SJAC175M000ACF
500SJAC175M000ACF
500SJAC175M000ACF Skyworks Solutions Inc.
Si500S.pdf
Hersteller: Skyworks Solutions Inc.
Description: XTAL OSC XO 175.0000MHZ CMOS SMD
Packaging: Bag
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.157" L x 0.126" W (4.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Standby (Power Down)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±10ppm
Voltage - Supply: 1.8V
Current - Supply (Max): 19mA
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Part Status: Obsolete
Frequency: 175 MHz
Base Resonator: Crystal
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 500SJAC175M000ACF Skyworks Solutions Inc.
Description: XTAL OSC XO 175.0000MHZ CMOS SMD, Packaging: Bag, Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.157" L x 0.126" W (4.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Standby (Power Down), Type: XO (Standard), Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±10ppm, Voltage - Supply: 1.8V, Current - Supply (Max): 19mA, Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Part Status: Obsolete, Frequency: 175 MHz, Base Resonator: Crystal.