500X442T450DF2A
500X442T450DF2A Cornell Dubilier Knowles
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 4400UF 450V SCREW CHAS
Tolerance: -10%, +50%
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 95°C
Applications: General Purpose
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 95°C
Part Status: Active
Capacitance: 4400 µF
Voltage - Rated: 450 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 500X442T450DF2A Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 4400UF 450V SCREW CHAS, Tolerance: -10%, +50%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - Screw Terminals, Polarization: Polar, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 95°C, Applications: General Purpose, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 95°C, Part Status: Active, Capacitance: 4400 µF, Voltage - Rated: 450 V.