500X623U075CF2B
500X623U075CF2B Cornell Dubilier Knowles
500X_Type.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 62000UF 75V SCREW CHAS
Tolerance: -10%, +75%
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 95°C
Applications: General Purpose
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 95°C
Capacitance: 62000 µF
Voltage - Rated: 75 V
auf Bestellung 18 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 500X623U075CF2B Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 62000UF 75V SCREW CHAS, Tolerance: -10%, +75%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - Screw Terminals, Polarization: Polar, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 95°C, Applications: General Purpose, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 95°C, Capacitance: 62000 µF, Voltage - Rated: 75 V.