Produkte > SKYWORKS SOLUTIONS INC. > 510ABBM100000BAG
510ABBM100000BAG
510ABBM100000BAG Skyworks Solutions Inc.
si510-11.pdf
Hersteller: Skyworks Solutions Inc.
Description: XTAL OSC XO 100.0000KHZ LVPECL
Packaging: Strip
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 43mA
Height - Seated (Max): 0.050" (1.28mm)
Frequency: 100 kHz
Produktbewertung abgeben
Technische Details 510ABBM100000BAG Skyworks Solutions Inc.
Description: XTAL OSC XO 100.0000KHZ LVPECL, Packaging: Strip, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVPECL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 43mA, Height - Seated (Max): 0.050" (1.28mm), Frequency: 100 kHz, Base Resonator: Crystal.