Produkte > SKYWORKS SOLUTIONS INC. > 510CAA180M000BAG
510CAA180M000BAG
510CAA180M000BAG Skyworks Solutions Inc.
si510-11.pdf
Hersteller: Skyworks Solutions Inc.
Description: XTAL OSC XO 180.0000MHZ CMOS SMD
Packaging: Strip
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 26mA
Height - Seated (Max): 0.050" (1.28mm)
Part Status: Active
Frequency: 180 MHz
Produktbewertung abgeben
Technische Details 510CAA180M000BAG Skyworks Solutions Inc.
Description: XTAL OSC XO 180.0000MHZ CMOS SMD, Packaging: Strip, Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 26mA, Height - Seated (Max): 0.050" (1.28mm), Part Status: Active, Frequency: 180 MHz, Base Resonator: Crystal.