Produkte > SILICON LABS > 510CAB63M8880AAG
510CAB63M8880AAG
510CAB63M8880AAG Silicon Labs
si510-11-10707.pdf
Hersteller: Silicon Labs
Standard Clock Oscillators SINGLE XO 0.7 ps RMS JTR NCNR
auf Bestellung 10 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 510CAB63M8880AAG Silicon Labs
Description: XTAL OSC XO 63.8880MHZ CMOS SMD, Packaging: Strip, Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 26mA, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Frequency: 63.888 MHz, Base Resonator: Crystal.
Weitere Produktangebote 510CAB63M8880AAG
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
510CAB63M8880AAG 510CAB63M8880AAG Hersteller : Skyworks Solutions Inc. si510-11.pdf Description: XTAL OSC XO 63.8880MHZ CMOS SMD
Packaging: Strip
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 26mA
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Frequency: 63.888 MHz