Produkte > SKYWORKS SOLUTIONS INC. > 510CBA156M250AAG
510CBA156M250AAG
510CBA156M250AAG Skyworks Solutions Inc.
si510-11.pdf
Hersteller: Skyworks Solutions Inc.
Description: XTAL OSC XO 156.2500MHZ CMOS SMD
Packaging: Strip
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 26mA
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Part Status: Active
Frequency: 156.25 MHz
Base Resonator: Crystal
auf Bestellung 40 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 510CBA156M250AAG Skyworks Solutions Inc.
Description: XTAL OSC XO 156.2500MHZ CMOS SMD, Packaging: Strip, Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 26mA, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Part Status: Active, Frequency: 156.25 MHz, Base Resonator: Crystal.
Weitere Produktangebote 510CBA156M250AAG
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
510CBA156M250AAG Hersteller : Silicon Labs si510-11-10707.pdf Standard Clock Oscillators SINGLE XO 4 PIN 100MZH 3.3V CMOS