Produkte > SKYWORKS SOLUTIONS > 510KBA24M7500BAG
510KBA24M7500BAG
510KBA24M7500BAG Skyworks Solutions
si510-11.pdf
Hersteller: Skyworks Solutions
Oscillator XO 24.75MHz ±50ppm CMOS 52% 1.8V 4-Pin SMD Coil Tape
Produktbewertung abgeben
Technische Details 510KBA24M7500BAG Skyworks Solutions
Description: XTAL OSC XO 24.7500MHZ CMOS SMD, Packaging: Strip, Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 1.8V, Current - Supply (Max): 26mA, Height - Seated (Max): 0.050" (1.28mm), Part Status: Active, Frequency: 24.75 MHz, Base Resonator: Crystal.
Weitere Produktangebote 510KBA24M7500BAG
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
510KBA24M7500BAG Hersteller : Skyworks Solutions Inc. si510-11.pdf Description: XTAL OSC XO 24.7500MHZ CMOS SMD
Packaging: Strip
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 1.8V
Current - Supply (Max): 26mA
Height - Seated (Max): 0.050" (1.28mm)
Part Status: Active
Frequency: 24.75 MHz