Produkte > SKYWORKS SOLUTIONS INC. > 511BAA112M500BAGR
511BAA112M500BAGR
511BAA112M500BAGR Skyworks Solutions Inc.
si510-11.pdf
Hersteller: Skyworks Solutions Inc.
Description: DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVDS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 23mA
Height - Seated (Max): 0.052" (1.33mm)
Frequency: 112.5 MHz
Produktbewertung abgeben
Technische Details 511BAA112M500BAGR Skyworks Solutions Inc.
Description: DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVDS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 23mA, Height - Seated (Max): 0.052" (1.33mm), Frequency: 112.5 MHz, Base Resonator: Crystal.