Produkte > SKYWORKS SOLUTIONS, INC. > 511DBA100M000BAG
511DBA100M000BAG
511DBA100M000BAG Skyworks Solutions, Inc.
si510_11.pdf
Hersteller: Skyworks Solutions, Inc.
Standard Clock Oscillators Si511 Crystal Oscillator (XO)
auf Bestellung 232 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 511DBA100M000BAG Skyworks Solutions, Inc.
Description: XTAL OSC XO 100.0000MHZ HCSL SMD, Packaging: Strip, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: HCSL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 44mA, Height - Seated (Max): 0.052" (1.33mm), Frequency: 100 MHz, Base Resonator: Crystal.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
511DBA100M000BAG 511DBA100M000BAG Hersteller : Skyworks Solutions Inc. si510-11.pdf Description: XTAL OSC XO 100.0000MHZ HCSL SMD
Packaging: Strip
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: HCSL
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 44mA
Height - Seated (Max): 0.052" (1.33mm)
Frequency: 100 MHz