Produkte > SKYWORKS SOLUTIONS INC. > 514GAA000126CAG
514GAA000126CAG
514GAA000126CAG Skyworks Solutions Inc.
Si514.pdf
Hersteller: Skyworks Solutions Inc.
Description: DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; I2C P
Packaging: Strip
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 2.5V
Current - Supply (Max): 26mA
Height - Seated (Max): 0.043" (1.10mm)
Part Status: Active
Frequency: 200 MHz
Base Resonator: Crystal
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 514GAA000126CAG Skyworks Solutions Inc.
Description: DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; I2C P, Packaging: Strip, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 2.5V, Current - Supply (Max): 26mA, Height - Seated (Max): 0.043" (1.10mm), Part Status: Active, Frequency: 200 MHz, Base Resonator: Crystal.