Produkte > JOHANSON TECHNOLOGY INC. > 5250BL14B100001T
5250BL14B100001T
5250BL14B100001T Johanson Technology Inc.
5250BL14B100.pdf
Hersteller: Johanson Technology Inc.
Description: BALUN CERAMIC CHIP WIFI 5250MHZ
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency Range: 5.15GHz ~ 5.35GHz
Impedance - Unbalanced/Balanced: 50 / 100Ohm
Insertion Loss (Max): 1.0dB
Return Loss (Min): 9.5dB
Phase Difference: 180° ±15°
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 5250BL14B100001T Johanson Technology Inc.
Description: BALUN CERAMIC CHIP WIFI 5250MHZ, Packaging: Cut Tape (CT), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Frequency Range: 5.15GHz ~ 5.35GHz, Impedance - Unbalanced/Balanced: 50 / 100Ohm, Insertion Loss (Max): 1.0dB, Return Loss (Min): 9.5dB, Phase Difference: 180° ±15°.