Produkte > TUBEDEPOT > 531-PT10V-100K
531-PT10V-100K
531-PT10V-100K TubeDepot
Hersteller: TubeDepot
Description: TRIM POT BIAS / LEVEL VALUE 100K
Packaging: Bulk
Adjustment Type: Top Adjustment
Size / Dimension: Round - 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Termination Style: PC Pins
Resistive Material: Carbon
Part Status: Active
Resistance: 100 kOhms
Number of Turns: 1
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 531-PT10V-100K TubeDepot
Description: TRIM POT BIAS / LEVEL VALUE 100K, Packaging: Bulk, Adjustment Type: Top Adjustment, Size / Dimension: Round - 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Through Hole, Termination Style: PC Pins, Resistive Material: Carbon, Part Status: Active, Resistance: 100 kOhms, Number of Turns: 1.