Produkte > JOHANSON TECHNOLOGY INC. > 5325BL15B050001E
5325BL15B050001E
5325BL15B050001E Johanson Technology Inc.
5400BL15B050.pdf
Hersteller: Johanson Technology Inc.
Description: BALUN CERAMIC CHIP WIFI 5325MHZ
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency Range: 5.15GHz ~ 5.5GHz
Impedance - Unbalanced/Balanced: 50 / 50Ohm
Insertion Loss (Max): 1.0dB
Return Loss (Min): 9.5dB
Phase Difference: 180° ±10°
auf Bestellung 566 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 28
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 5325BL15B050001E Johanson Technology Inc.
Description: BALUN CERAMIC CHIP WIFI 5325MHZ, Packaging: Cut Tape (CT), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Frequency Range: 5.15GHz ~ 5.5GHz, Impedance - Unbalanced/Balanced: 50 / 50Ohm, Insertion Loss (Max): 1.0dB, Return Loss (Min): 9.5dB, Phase Difference: 180° ±10°.