Produkte > GRAYHILL INC. > 53M15-04-2-10N
53M15-04-2-10N Grayhill Inc.
Rotary_53,57,59.pdf
Hersteller: Grayhill Inc.
Description: SWITCH ROTARY 10POS 250MA 115V
Produktbewertung abgeben
Technische Details 53M15-04-2-10N Grayhill Inc.
Rotary Switches Rotary Switch, Military, 15°, 4 deck, 2 pole/deck, 10 positions/pole, non-shorting.
Weitere Produktangebote 53M15-04-2-10N
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
53M15-04-2-10N 53M15-04-2-10N Hersteller : Grayhill Rotary_53_2c57_2c59-348876.pdf Rotary Switches Rotary Switch, Military, 15°, 4 deck, 2 pole/deck, 10 positions/pole, non-shorting