Produkte > JOHANSON TECHNOLOGY INC. > 5450BP15T600001E
5450BP15T600001E
5450BP15T600001E Johanson Technology Inc.
5450BP15T600_msl.pdf
Hersteller: Johanson Technology Inc.
Description: RF FILTER BAND PASS 5.5GHZ 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric), 4 PC Pad
Filter Type: Band Pass
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 5.5GHz Center
Insertion Loss: 5dB
Bandwidth: 600MHz
Height (Max): 0.041" (1.05mm)
Part Status: Obsolete
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 5450BP15T600001E Johanson Technology Inc.
Description: RF FILTER BAND PASS 5.5GHZ 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), 4 PC Pad, Filter Type: Band Pass, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 5.5GHz Center, Insertion Loss: 5dB, Bandwidth: 600MHz, Height (Max): 0.041" (1.05mm), Part Status: Obsolete.