Produkte > SKYWORKS SOLUTIONS INC. > 545CAA36M8640BBG
545CAA36M8640BBG
545CAA36M8640BBG Skyworks Solutions Inc.
si545-datasheet.pdf
Hersteller: Skyworks Solutions Inc.
Description: XTAL OSCILLATOR
Packaging: Strip
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±20ppm
Voltage - Supply: 1.8V, 2.5V, 3.3V
Current - Supply (Max): 127mA
Supplier Device Package: 4-VDFN (3.2x2.5)
Height - Seated (Max): 0.052" (1.33mm)
Frequency: 36.864 MHz
Produktbewertung abgeben
Technische Details 545CAA36M8640BBG Skyworks Solutions Inc.
Description: XTAL OSCILLATOR, Packaging: Strip, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±20ppm, Voltage - Supply: 1.8V, 2.5V, 3.3V, Current - Supply (Max): 127mA, Supplier Device Package: 4-VDFN (3.2x2.5), Height - Seated (Max): 0.052" (1.33mm), Frequency: 36.864 MHz, Base Resonator: Crystal.
Weitere Produktangebote 545CAA36M8640BBG
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
545CAA36M8640BBG 545CAA36M8640BBG Hersteller : Skyworks Solutions, Inc. AMPM-1381360.pdf Standard Clock Oscillators MEMS OSC XO 36.8640MHZ CMOS SMD