Produkte > SKYWORKS SOLUTIONS INC. > 546BAA000032BBGR
546BAA000032BBGR Skyworks Solutions Inc.
si546-datasheet.pdf
Hersteller: Skyworks Solutions Inc.
Description: XTAL OSCILLATOR SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Output: LVDS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±20ppm
Voltage - Supply: 1.8V, 2.5V, 3.3V
Height: 0.052" (1.33mm)
Current - Supply (Max): 121mA
Frequency - Output 1: 148.35MHz, 148.5MHz
Part Status: Active
Base Resonator: Crystal
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 546BAA000032BBGR Skyworks Solutions Inc.
Description: XTAL OSCILLATOR SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Output: LVDS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±20ppm, Voltage - Supply: 1.8V, 2.5V, 3.3V, Height: 0.052" (1.33mm), Current - Supply (Max): 121mA, Frequency - Output 1: 148.35MHz, 148.5MHz, Part Status: Active, Base Resonator: Crystal.