Produkte > JOHANSON TECHNOLOGY INC. > 5512BL15B100001E
5512BL15B100001E
5512BL15B100001E Johanson Technology Inc.
5512BL15B100.pdf
Hersteller: Johanson Technology Inc.
Description: BALUN CERAMIC CHIP WIFI 5512MHZ
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency Range: 5.15GHz ~ 5.875GHz
Impedance - Unbalanced/Balanced: 50 / 100Ohm
Insertion Loss (Max): 1.0dB
Return Loss (Min): 9.5dB
Phase Difference: 180° ±10°
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 5512BL15B100001E Johanson Technology Inc.
Description: BALUN CERAMIC CHIP WIFI 5512MHZ, Packaging: Cut Tape (CT), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Frequency Range: 5.15GHz ~ 5.875GHz, Impedance - Unbalanced/Balanced: 50 / 100Ohm, Insertion Loss (Max): 1.0dB, Return Loss (Min): 9.5dB, Phase Difference: 180° ±10°.