Produkte > KNOWLES SYFER > 5550Y2000224GCR
5550Y2000224GCR Knowles Syfer
Hersteller: Knowles Syfer
Description: MLC
Tolerance: ±2%
Features: Soft Termination
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 200V
Package / Case: Nonstandard SMD
Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B)
Size / Dimension: 0.551" L x 0.500" W (14.00mm x 12.70mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.098" (2.50mm)
Capacitance: 0.22 µF
Produktbewertung abgeben
Technische Details 5550Y2000224GCR Knowles Syfer
Description: MLC, Tolerance: ±2%, Features: Soft Termination, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 200V, Package / Case: Nonstandard SMD, Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B), Size / Dimension: 0.551" L x 0.500" W (14.00mm x 12.70mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.098" (2.50mm), Capacitance: 0.22 µF.