Produkte > SKYWORKS SOLUTIONS INC. > 560AAA156M250BBG
560AAA156M250BBG
560AAA156M250BBG Skyworks Solutions Inc.
si560-datasheet.pdf
Hersteller: Skyworks Solutions Inc.
Description: XTAL OSCILLATOR
Packaging: Strip
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVPECL
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±20ppm
Voltage - Supply: 2.5V, 3.3V
Current - Supply (Max): 160mA
Height - Seated (Max): 0.052" (1.33mm)
Frequency: 156.25 MHz
Base Resonator: Crystal
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 560AAA156M250BBG Skyworks Solutions Inc.
Description: XTAL OSCILLATOR, Packaging: Strip, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVPECL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±20ppm, Voltage - Supply: 2.5V, 3.3V, Current - Supply (Max): 160mA, Height - Seated (Max): 0.052" (1.33mm), Frequency: 156.25 MHz, Base Resonator: Crystal.