Produkte > SKYWORKS SOLUTIONS INC. > 560CAA125M000ACGR
560CAA125M000ACGR
560CAA125M000ACGR Skyworks Solutions Inc.
si560-datasheet.pdf
Hersteller: Skyworks Solutions Inc.
Description: OSCILLATOR SMD
Packaging: Strip
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±20ppm
Voltage - Supply: 1.8V ~ 3.3V
Current - Supply (Max): 135mA
Height - Seated (Max): 0.056" (1.43mm)
Frequency: 125 MHz
Produktbewertung abgeben
Technische Details 560CAA125M000ACGR Skyworks Solutions Inc.
Description: OSCILLATOR SMD, Packaging: Strip, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±20ppm, Voltage - Supply: 1.8V ~ 3.3V, Current - Supply (Max): 135mA, Height - Seated (Max): 0.056" (1.43mm), Frequency: 125 MHz, Base Resonator: Crystal.