Produkte > SKYWORKS SOLUTIONS INC. > 565ABA200M000BBGR
565ABA200M000BBGR
565ABA200M000BBGR Skyworks Solutions Inc.
si565-datasheet.pdf
Hersteller: Skyworks Solutions Inc.
Description: DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVPECL
Function: Enable/Disable
Type: VCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±20ppm
Voltage - Supply: 2.5V, 3.3V
Current - Supply (Max): 170mA
Height - Seated (Max): 0.052" (1.33mm)
Part Status: Not For New Designs
Absolute Pull Range (APR): ±20ppm
Frequency: 200 MHz
Produktbewertung abgeben
Technische Details 565ABA200M000BBGR Skyworks Solutions Inc.
Description: DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVPECL, Function: Enable/Disable, Type: VCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±20ppm, Voltage - Supply: 2.5V, 3.3V, Current - Supply (Max): 170mA, Height - Seated (Max): 0.052" (1.33mm), Part Status: Not For New Designs, Absolute Pull Range (APR): ±20ppm, Frequency: 200 MHz, Base Resonator: Crystal.