Produkte > SKYWORKS SOLUTIONS INC. > 565ACA100M000BCG
565ACA100M000BCG Skyworks Solutions Inc.
Hersteller: Skyworks Solutions Inc.
Description: 100MHZ LVPECL OSCILLATOR
Packaging: Strip
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVPECL
Function: Enable/Disable
Type: VCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±20ppm
Voltage - Supply: 2.5V ~ 3.3V
Current - Supply (Max): 170mA
Height - Seated (Max): 0.052" (1.33mm)
Part Status: Active
Absolute Pull Range (APR): ±40ppm
Frequency: 100 MHz
Produktbewertung abgeben
Technische Details 565ACA100M000BCG Skyworks Solutions Inc.
Description: 100MHZ LVPECL OSCILLATOR, Packaging: Strip, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVPECL, Function: Enable/Disable, Type: VCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±20ppm, Voltage - Supply: 2.5V ~ 3.3V, Current - Supply (Max): 170mA, Height - Seated (Max): 0.052" (1.33mm), Part Status: Active, Absolute Pull Range (APR): ±40ppm, Frequency: 100 MHz, Base Resonator: Crystal.