Produkte > SKYWORKS SOLUTIONS INC. > 569DABB001679ABGR
569DABB001679ABGR
569DABB001679ABGR Skyworks Solutions Inc.
si569-datasheet.pdf
Hersteller: Skyworks Solutions Inc.
Description: XTAL OSC VCXO 873.5150MHZ CML
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Type: VCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±20ppm
Voltage - Supply: 2.5V
Current - Supply (Max): 167mA
Height - Seated (Max): 0.052" (1.33mm)
Absolute Pull Range (APR): ±20ppm
Frequency: 873.515 MHz
Produktbewertung abgeben
Technische Details 569DABB001679ABGR Skyworks Solutions Inc.
Description: XTAL OSC VCXO 873.5150MHZ CML, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CML, Function: Enable/Disable, Type: VCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±20ppm, Voltage - Supply: 2.5V, Current - Supply (Max): 167mA, Height - Seated (Max): 0.052" (1.33mm), Absolute Pull Range (APR): ±20ppm, Frequency: 873.515 MHz, Base Resonator: Crystal.