590AA125M250DG
590AA125M250DG Skyworks Solutions Inc.
Si590-591.pdf
Hersteller: Skyworks Solutions Inc.
Description: XTAL OSC XO 125.2500MHZ LVPECL
Packaging: Strip
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVPECL
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 125mA
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Part Status: Active
Frequency: 125.25 MHz
Base Resonator: Crystal
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 590AA125M250DG Skyworks Solutions Inc.
Description: XTAL OSC XO 125.2500MHZ LVPECL, Packaging: Strip, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVPECL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 125mA, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Part Status: Active, Frequency: 125.25 MHz, Base Resonator: Crystal.