590AC144M300DG
590AC144M300DG Skyworks Solutions, Inc.
Si590_591.pdf
Hersteller: Skyworks Solutions, Inc.
auf Bestellung 39 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 590AC144M300DG Skyworks Solutions, Inc.
Description: XTAL OSCILLATOR, Packaging: Strip, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVPECL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±20ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 125mA, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Frequency: 144.3 MHz, Base Resonator: Crystal.
Weitere Produktangebote 590AC144M300DG
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Strip
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVPECL
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±20ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 125mA
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Frequency: 144.3 MHz