590BA625M000DG
590BA625M000DG Skyworks Solutions Inc.
Si590-591.pdf
Hersteller: Skyworks Solutions Inc.
Description: XTAL OSC XO 625.0000MHZ LVDS SMD
Packaging: Strip
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVDS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 100mA
Supplier Device Package: 4-VDFN (3.2x2.5)
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Part Status: Active
Frequency: 625 MHz
Produktbewertung abgeben
Technische Details 590BA625M000DG Skyworks Solutions Inc.
Description: XTAL OSC XO 625.0000MHZ LVDS SMD, Packaging: Strip, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVDS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 100mA, Supplier Device Package: 4-VDFN (3.2x2.5), Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Part Status: Active, Frequency: 625 MHz, Base Resonator: Crystal.