Produkte > SKYWORKS SOLUTIONS INC. > 591WA230M343DGR
591WA230M343DGR Skyworks Solutions Inc.
Si590-591.pdf
Hersteller: Skyworks Solutions Inc.
Description: XTAL OSC XO 230.3430MHZ CML SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CML
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 1.8V
Current - Supply (Max): 110mA
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Part Status: Active
Frequency: 230.343 MHz
Produktbewertung abgeben
Technische Details 591WA230M343DGR Skyworks Solutions Inc.
Description: XTAL OSC XO 230.3430MHZ CML SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CML, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 1.8V, Current - Supply (Max): 110mA, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Part Status: Active, Frequency: 230.343 MHz, Base Resonator: Crystal.