Produkte > TUBEDEPOT > 594-AC03W470R0J
594-AC03W470R0J
594-AC03W470R0J TubeDepot
Hersteller: TubeDepot
Description: RES 470 OHM 3W
Power (Watts): 3W
Packaging: Bulk
Part Status: Active
Resistance: 470 Ohms
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 594-AC03W470R0J TubeDepot
Description: RES 470 OHM 3W, Power (Watts): 3W, Packaging: Bulk, Part Status: Active, Resistance: 470 Ohms.