5AX224K1 Semtech Corporation
180pF-.39uF_Rev_Oct_2008.pdf
Hersteller: Semtech Corporation
Description: CAP CER 0.22UF 1KV X7R NONSTND
Tolerance: ±10%
Features: High Voltage
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: Nonstandard SMD
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.571" L x 0.551" W (14.50mm x 14.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.299" (7.60mm)
Capacitance: 0.22 µF
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 5AX224K1 Semtech Corporation
Description: CAP CER 0.22UF 1KV X7R NONSTND, Tolerance: ±10%, Features: High Voltage, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: Nonstandard SMD, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.571" L x 0.551" W (14.50mm x 14.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.299" (7.60mm), Capacitance: 0.22 µF.
Weitere Produktangebote 5AX224K1
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
5AX224K1 5AX224K1 Hersteller : Semtech 180pF-.39uF_Rev_Oct_2008.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT C 5X 224PF 1KV