5CLE-450E
5CLE-450E Bussmann / Eaton
bus_ele_ds_10351_mv_fuses_e_rated_5_5kv-875803.pdf
Hersteller: Bussmann / Eaton
Cartridge Fuses 5.5kV 450A
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 5CLE-450E Bussmann / Eaton
Description: FUSE CARTRIDGE 450A 5.5KVAC, Packaging: Bulk, Package / Case: Cartridge, Non-Standard, Size / Dimension: 3.000" Dia x 17.900" L (76.20mm x 454.66mm), Fuse Type: Cartridge, Current Rating (Amps): 450A, Mounting Type: Requires Holder, Applications: Transformer Protection, Approval Agency: UL, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 65kA, Voltage Rating - AC: 5.5 kVAC.
Weitere Produktangebote 5CLE-450E
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
5CLE-450E Hersteller : Eaton - Bussmann Electrical Division Description: FUSE CARTRIDGE 450A 5.5KVAC
Packaging: Bulk
Package / Case: Cartridge, Non-Standard
Size / Dimension: 3.000" Dia x 17.900" L (76.20mm x 454.66mm)
Fuse Type: Cartridge
Current Rating (Amps): 450A