Produkte > PANJIT > 5KMC33AS-AU_R1_000A1
5KMC33AS-AU_R1_000A1
5KMC33AS-AU_R1_000A1 Panjit
5KMC12AS_AU_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit
ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS, unidirectional, VRWM 33V, 5KW, SMC
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 5KMC33AS-AU_R1_000A1 Panjit
Category: Unidirectional TVS SMD diodes, Description: Diode: TVS; 5kW; 36.7÷40.6V; 93.9A; unidirectional; SMC; reel,tape, Manufacturer series: 5KMC, Peak pulse power dissipation: 5kW, Application: automotive industry, Semiconductor structure: unidirectional, Kind of package: reel; tape, Case: SMC, Mounting: SMD, Type of diode: TVS, Leakage current: 5µA, Max. off-state voltage: 33V, Breakdown voltage: 36.7...40.6V, Max. forward impulse current: 93.9A.
Weitere Produktangebote 5KMC33AS-AU_R1_000A1
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
5KMC33AS-AU_R1_000A1 Hersteller : PanJit Semiconductor Category: Unidirectional TVS SMD diodes
Description: Diode: TVS; 5kW; 36.7÷40.6V; 93.9A; unidirectional; SMC; reel,tape
Manufacturer series: 5KMC
Peak pulse power dissipation: 5kW
Application: automotive industry
Semiconductor structure: unidirectional
Kind of package: reel; tape
Case: SMC
Mounting: SMD
Type of diode: TVS
Leakage current: 5µA
Max. off-state voltage: 33V
Breakdown voltage: 36.7...40.6V
Max. forward impulse current: 93.9A