5KP54A_R2_00001
5KP54A_R2_00001 Panjit International Inc.
5KP_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 57A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 54V
Supplier Device Package: P600
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 60V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 87.1V
Power - Peak Pulse: 5000W (5kW)
Produktbewertung abgeben
Technische Details 5KP54A_R2_00001 Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 54VWM 87.1VC P600, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: P600, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 57A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 54V, Supplier Device Package: P600, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 60V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 87.1V, Power - Peak Pulse: 5000W (5kW), Power Line Protection: No.
Weitere Produktangebote 5KP54A_R2_00001
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
5KP54A_R2_00001 5KP54A_R2_00001 Hersteller : Panjit 5KP_SERIES.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 5000W,Transient Voltage Suppressors,P-600,54V,UNI