Produkte > EATON TRIPP LITE > 5PX1500IRT
5PX1500IRT Eaton Tripp Lite
Hersteller: Eaton Tripp Lite
Description: MOTORS & SOLENIODS
Packaging: Bulk
Voltage - Output: 240V
Output Connector: IEC 320-C13 (8)
Voltage - Input: 150VAC
AC Outlets: 8
Type: Line Interactive (Input Regulation)
Applications: General Purpose, Industrial Control
Power - Rated: 1.5kVA / 1350W
Media Lines Protected: RS-232
Backup Time - Max Load: 10 minutes
Approval Agency: CE, cULus, FCC
Form: Rackmount, Tower
Input Connector: IEC 320-C14
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 5PX1500IRT Eaton Tripp Lite
Description: MOTORS & SOLENIODS, Packaging: Bulk, Voltage - Output: 240V, Output Connector: IEC 320-C13 (8), Voltage - Input: 150VAC, AC Outlets: 8, Type: Line Interactive (Input Regulation), Applications: General Purpose, Industrial Control, Power - Rated: 1.5kVA / 1350W, Media Lines Protected: RS-232, Backup Time - Max Load: 10 minutes, Approval Agency: CE, cULus, FCC, Form: Rackmount, Tower, Input Connector: IEC 320-C14.