Produkte > GRAYHILL INC. > 62A11-01-095CH
62A11-01-095CH Grayhill Inc.
Opt_Encoder_62AVD.pdf
Hersteller: Grayhill Inc.
Description: OPTICAL ENCODER
Produktbewertung abgeben
Technische Details 62A11-01-095CH Grayhill Inc.
Encoders Encoder, 5V input, 11.25° or 32 positions, w/o pushbutton, 9.5in. cable, connector 9.5 in. centers, quadrature.
Weitere Produktangebote 62A11-01-095CH
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
62A11-01-095CH 62A11-01-095CH Hersteller : Grayhill Opt_Encoder_62AVD-335162.pdf Encoders Encoder, 5V input, 11.25° or 32 positions, w/o pushbutton, 9.5in. cable, connector 9.5 in. centers, quadrature