Produkte > GRAYHILL INC. > 62A15-02-050CH
62A15-02-050CH Grayhill Inc.
Opt_Encoder_62AVD.pdf
Hersteller: Grayhill Inc.
Description: OPTICAL ENCODER
Produktbewertung abgeben
Technische Details 62A15-02-050CH Grayhill Inc.
Encoders Encoder, 5V input, 15° or 24 positions, pushbutton, 5.0in. cable, connector .100in. centers, quadrature.
Weitere Produktangebote 62A15-02-050CH
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
62A15-02-050CH 62A15-02-050CH Hersteller : Grayhill grhls00091_1-2289075.pdf Encoders Encoder, 5V input, 15° or 24 positions, pushbutton, 5.0in. cable, connector .100in. centers, quadrature