Produkte > GRAYHILL INC. > 62A15-02-090S
62A15-02-090S Grayhill Inc.
62A-D-V-Datasheet
Hersteller: Grayhill Inc.
Description: ROTARY ENCODER OPTICAL 24PPR
Produktbewertung abgeben
Technische Details 62A15-02-090S Grayhill Inc.
Encoders Encoder, 5V input, 15° or 24 positions, pushbutton, 9.0in. cable, stripped .050in. centers, quadrature.
Weitere Produktangebote 62A15-02-090S
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
62A15-02-090S 62A15-02-090S Hersteller : Grayhill grhls00091_1-2289075.pdf Encoders Encoder, 5V input, 15° or 24 positions, pushbutton, 9.0in. cable, stripped .050in. centers, quadrature