Produkte > GRAYHILL INC. > 62A22-01-240S
62A22-01-240S Grayhill Inc.
62A-D-V-Datasheet
Hersteller: Grayhill Inc.
Description: ROTARY ENCODER OPTICAL 16PPR
Produktbewertung abgeben
Technische Details 62A22-01-240S Grayhill Inc.
Encoders Encoder, 5V input, 22.25° or 16 positions, w/o pushbutton, 24.0in. cable, stripped .050in. centers, quadrature.
Weitere Produktangebote 62A22-01-240S
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
62A22-01-240S 62A22-01-240S Hersteller : Grayhill grhls00091_1-2289075.pdf Encoders Encoder, 5V input, 22.25° or 16 positions, w/o pushbutton, 24.0in. cable, stripped .050in. centers, quadrature