Produkte > GRAYHILL INC. > 62A22-02-045S
62A22-02-045S Grayhill Inc.
62A-D-V-Datasheet
Hersteller: Grayhill Inc.
Description: ROTARY ENCODER OPTICAL 16PPR
Produktbewertung abgeben
Technische Details 62A22-02-045S Grayhill Inc.
Encoders Encoder, 5V input, 22.25° or 16 positions, pushbutton, 4.5in. cable, stripped .050in. centers, quadrature.
Weitere Produktangebote 62A22-02-045S
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
62A22-02-045S 62A22-02-045S Hersteller : Grayhill grhls00091-1.pdf Encoders Encoder, 5V input, 22.25° or 16 positions, pushbutton, 4.5in. cable, stripped .050in. centers, quadrature