Produkte > GRAYHILL INC. > 62C3011-01-040S
62C3011-01-040S Grayhill Inc.
Opt_Encoder_62C.pdf
Hersteller: Grayhill Inc.
Description: OPTICAL - 12 POS W/WIRE LEADS
Produktbewertung abgeben
Technische Details 62C3011-01-040S Grayhill Inc.
Encoders Encoder, Concentric, 30° or 12 positions (deck A), Concentric, 11.25° or 32 positions (deck B), w/o pushbutton, 4.0in. Stripped cable.
Weitere Produktangebote 62C3011-01-040S
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
62C3011-01-040S 62C3011-01-040S Hersteller : Grayhill grhl_s_a0011394845_1-2289551.pdf Encoders Encoder, Concentric, 30° or 12 positions (deck A), Concentric, 11.25° or 32 positions (deck B), w/o pushbutton, 4.0in. Stripped cable